GD Robotics Market açıldı, robot ve ürünleri incelemek için tıklayınız.

Paletleme

  • Paletleme
Daha yükseğe, daha hızlı, daha uzağa: KUKA, dünya çapında en kapsamlı paletleme robotu ürün gamıyla işinizi kolaylaştırır. Paletleme, komisyonlama ve taşıma görevleri için toplam on bir robot tipi arasından seçim yapabilirsiniz: Ürün gamımız, 40 kg taşıma kapasiteli küçük ve hızlı KR 40 PA robotundan, kolaylıkla 1300 kg kaldıran KR 1000 1300 PA robotuna kadar uzanmaktadır. Derin dondurma işleri KR 180-2 PA Arctic gibi özel robot türleri ürün gamımızı tamamlayıcı niteliktedir. Bu eşi benzeri olmayan ürün yelpazesi, gereklilikleriniz için mükemmelen boyutlandırılmış robotu kullanma esnekliğini sunmaktadır. Bireysel olarak yapılandırılabilen palatleme yazılımı ve özel sensörler sayesinde KUKA en ağır görevlerin dahi üstesinden gelmektedir. Ürünler ağırlıklarına, malzemelerine ya da görünüşlerine göre ayırt edilerek arzu edilen paketleme çeşidine paketlenebilmektedir. Sonuçta tam olarak şartlarınıza uyarlanmış bir çözümden yararlanmış olursunuz. 

Örnek uygulama 1: Lojistik döngü 

Lojistik döngü 
Üç farklı ürün tek tip türde katlar halinde üç karma palet üzerinde yer alıyor. Bir KUKA paletleme robotu, bir vakumlu tutucu yardımıyla komple bir katı alıyor ve ürünleri tek tek bir konveyör bandına bırakıyor. İkinci KUKA paletleme robotu ürünleri tek tek alıyor ve yine tek tip sıralanmış olarak paletlere bırakıyor. 

Tek tip ürünlü katlar 
KUKA paletleyici alıyor ve tek tip ürünlü katlar halinde paletliyor 
KUKA paletleme robotu paletten alıyor ve tek tek bırakıyor 

Örnek uygulama 2: Karma paletleme Karma paletleme 
Bir tarafta üzerlerinde çeşitli ebatlı farklı ürünler bulunan sahip üç palet var. Bir KUKA paletleme robotu bu ürünleri tek tek bir konveyör bandına koyuyor. Konveyör bandının çıkışında ürünleri tekrar alıyor ve bu ürünleri, farklı, karma düzenlerle diğer taraftaki üç palete paletliyor.
 

Videolar

GD ROBOTICS Müh. Yaz. Otomasyon
Mak. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Minareliçavuş Mahallesi
Alkanlar Sokak No:18 Nilüfer / BURSA - TURKEY
+90 (224)243 44 11 +90 (224)243 44 25
+90 (533)650 19 74
GD Robotics Robot otomasyon sistemleri | Kuka Robot
Copyright© 2016 GD ROBOTICS Her Hakkı Saklıdır